O Parku

Park Linowy Jachranka składa się z 80 przeszkód o łącznej długości, aż 649 m i gwarantuje wyjątkową zabawę zarówno dla najmłodszych dzieci, jak i dorosłych. Trasy naszego Parku Linowego rozpięte są pomiędzy drzewami, przeszkody są bardzo różne, czasem wymagają więcej równowagi, czasem więcej siły, a czasem jedynie odwagi. Mamy dla Was aż 4 trasy, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Bezpieczeństwo w Parku Linowym zapewnia profesjonalny sprzęt asekuracyjny, w który uczestnicy zostają wyposażeni przez Instruktora. Każdy zostaje gruntowanie przeszkolony z zasad bezpiecznego poruszania się po Parku, a następnie przeegzaminowany przez Instruktora w celu weryfikacji umiejętności i wyeliminowania błędów. Taki system pozwala na samodzielne poruszanie się po trasach Parku wszystkim uczestnikom atrakcji (najmłodszym oczywiście pod okiem dorosłego – szczegóły w Regulaminie).

 

Z Trasy Maluch mogą korzystać dzieci od 3-go roku życia.

  • TRASA JUNIOR ( WYMAGANY WZROST >= 120 CM )
  • TRASA STADARD ( WYMAGANY WZROST >= 160 CM )
  • TRASA TRUDNA ( WYMAGANY WZROST >= 160 CM )

 

 

W zależności od warunków atmosferycznych Park Linowy czynny jest od maja do końca października. Informacja o otwarciu parku linowego podawana jest na stronie na Facebooku

Planując wizytę w Parku Linowym Jachranka, należy pamiętać o odpowiednim, sportowym stroju – luźne spodnie oraz zakryte buty to podstawa (niedopuszczalne są sandały, spódnice i sukienki u pań). Dysponujemy pełnym sprzętem takim jak uprzęże i kaski, który wypożyczamy na miejscu.

Regulamin Parku Linowego
Regulamin Trasy Maluch

Zapoznaj się z naszymi ofertami specjalnymi!

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądż na bieżąco z aktualnymi promocjami