Trasy Parku Linowego Jachranka

Trasy Parku Linowego Jachranka

Trasa Maluch

Trasa Maluch - 81m doskonałej zabawy dla najmłodszych dzieci. Składa się z 14 przeszkód razem z wejściem i zejściem.

Wejście po pochylni, trójkąty, kacza kładka, pajęczyny i biedronki to tylko wybrane atrakcje dla maluchów. Trasa jest w pełni zabezpieczona poprzez osiatkowanie i dzięki temu nie wymaga dodatkowej asekuracji.

Trasa Junior ( wymagany wzrost >= 120 cm )

Trasa Junior dla dzieci i młodzieży to 152m wyjątkowych atrakcji. Składa się z 22 przeszkód razem z wejściem i zejściem.

Wśród atrakcji mosty zwodzone, falochron, kładka „chmurki” czy też tygrysie obręcze zapewnią wspaniała zabawę zarówno dla dzieci, jak i młodzieży. Spróbuj swoich sił!

Trasa Stadard ( wymagany wzrost >= 160 cm )

Trasa Standard dla młodzieży i dorosłych to 211m szaleństwa w powietrzu. Składa się z 22 przeszkód razem z wejściem i zejściem.

Trawersuj po sieci, wykonuj szpagaty, przejdź tunelem z sieci oraz zostań linoskoczkiem – to wszystko jest możliwe na standardowej trasie parku linowego. Sprawdź swoje umiejętności alpinistyczne!

Trasa Trudna ( wymagany wzrost >= 160 cm )

Trasa Trudna dla młodzieży i dorosłych to 205m mocnej adrenaliny. Składa się z 22 przeszkód razem z wejściem i zejściem.

Wysoki poziom adrenaliny gwarantowany – zjazd na bloczku po linie czyli 62m tyrolki zapewni moc wrażeń. Przejście trasy wymaga sprawności fizycznej i budzi silne emocje nawet u wytrwałych wspinaczy!

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądż na bieżąco z aktualnymi promocjami