Artykuły

Zalew Zegrzyński – atrakcje dla dzieci

Zalew Zegrzyński – atrakcje dla dzieci

Zalew Zegrzyński to miejsce, które pełne jest wyjątkowych atrakcji dla dzieci. Jedną z nich jest nasz park linowy z dwoma atrakcyjnymi trasami w pełni przystosowanymi do możliwości najmłodszych.

Park linowy – wyjątkowe trasy dla dzieci


Na terenie naszego parku linowego dwie trasy zostały przygotowane z myślą o najmłodszych gościach. Z Trasy Maluch korzystać mogą dzieci już od trzeciego roku życia, a Trasa Junior nadaje się zarówno dla trochę starszych dzieci, jak i młodzieży. Każda z nich jest odpowiednio zabezpieczona i dopasowana poziomem trudności do możliwości maluchów w różnym wieku.

Dowiedz się więcej: Park linowy dla dzieci.


Zalew Zegrzyński – inne atrakcje dla dzieci


Zalew Zegrzyński to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku nad wodą – to tutaj najmłodsi mogą nauczyć się pływać, a trochę starsi zmierzyć się po raz pierwszy z deską windsurfingową. Przy plażach znajdują się także atrakcyjne place zabaw, a okoliczne tereny świetnie nadają się do dłuższych i krótszych wycieczek rowerowych z całą rodziną.

Atrakcje dla dzieci w Hotelu Windsor****


Na terenie hotelu Windsor**** w Jachrance najmłodsi goście mogą skorzystać z takich atrakcji jak:
•    sala zabaw,
•    basen z kulkami,
•    dmuchany zamek,
•    trampolina,
•    plac zabaw.

W ramach wybranych ofert istnieje również możliwość skorzystania z zajęć pod okiem profesjonalnego animatora.

Tagi: park linowy warszawa, atrakcje dla dzieci, park linowy dla dzieci, park linowy pod warszawą, park linowy jachranka,
 
wróć