Artykuły

Park linowy – zabawa na świeżym powietrzu

Park linowy – zabawa na świeżym powietrzu

Nasz park linowy to gwarancja radosnej zabawy na świeżym powietrzu. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla naszych gości.

Park linowy – zabawa dla starszych i młodszych


Na terenie naszego parku linowego wytyczyliśmy cztery trasy o różnym poziomie trudności. Dwie z nich powstały z myślą o dzieciach – Trasa Maluch przeznaczona jest dla naszych najmłodszych gości, a Trasa Junior dla trochę starszych dzieci i młodzieży. 

Dorośli i młodzież skorzystać mogą na terenie naszego parku z Trasy Standard oraz Trasy Trudnej – ta ostatnia to gwarancja wysokiego poziomu adrenaliny oraz naprawdę wymagających przeszkód. Stworzona została z myślą o wytrawnych wspinaczach i osobach o wysokiej sprawności fizycznej, które szukają emocji na świeżym powietrzu.

Park linowy Jachranka – bezpieczna zabawa dla wszystkich


Wszystkie nasze trasy, niezależnie od poziomu trudności, są w pełni bezpieczne. Atrakcje na terenie parku spełniają normy, sprzęt asekuracyjny posiada właściwe atesty i podlega okresowym przeglądom, a nad bezpieczeństwem naszych gości czuwają instruktorzy i wykwalifikowana obsługa parku. Warto dodać, że Trasa Maluch zabezpieczona jest siatką, co sprawia, że korzystające z niej dzieci nie potrzebują dodatkowej asekuracji.

Serdecznie zapraszamy!

Tagi: park linowy warszawa, park linowy dla dzieci, zegrze park linowy, park linowy jachranka, atrakcje dla dzieci, zabawa na świeżym powietrzu,
 
wróć