Artykuły

Park linowy dla dzieci

Park linowy dla dzieci

Park linowy w Jachrance to nie tylko miejsce dla aktywnych dorosłych, to także wyjątkowa atrakcja dla dzieci – zarówno tych najmłodszych, jak i trochę starszych.

Park linowy dla dzieci – przede wszystkim bezpieczny


Projektując nasz park linowy, a już zwłaszcza jego część przeznaczoną dla najmłodszych, zadbaliśmy nie tylko o to, żeby był atrakcyjny, ale przede wszystkim w pełni bezpieczny. Wszystkie atrakcje spełniają odpowiednie normy, a sprzęt asekuracyjny jest atestowany i poddawany okresowym przeglądom. Nad bezpieczeństwem naszych gości przez cały czas czuwają też wykwalifikowani instruktorzy i obsługa parku.


Park linowy dla dzieci – dwie wyjątkowe trasy dopasowane do wieku


W naszym parku linowym dwie trasy zostały przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych gościach. 

Trasa Maluch


Z trasy Maluch mogą skorzystać dzieci od 3 roku życia. To w sumie aż 81 metrów doskonałej zabawy i 14 atrakcyjnych przeszkód (razem z wejściem i zejściem), których poziom trudności dopasowany jest do możliwości najmłodszych maluchów. Cała trasa jest także w pełni zabezpieczona osiatkowaniem, co sprawia, że nie jest konieczna dodatkowa asekuracja.
Co nasi najmłodsi goście spotkają na trasie? Między innymi wejście po pochylni, trójkąty, kaczą kładkę, pajęczyny i biedronki.

Trasa Junior


Trasa Junior przeznaczona jest dla starszych dzieci i młodzieży. To aż 152 metry pełne przeszkód i wyjątkowych atrakcji. Na swojej drodze dzieci spotkają 22 przeszkody (razem z wejściem i zejściem), w tym między innymi: falochron, kładkę „chmurki”, mosty zwodzone i tygrysie obręcze.

Serdecznie zapraszamy!

Tagi: park linowy, park linowy dla dzieci, park linowy pod warszawą, park linowy jachranka, park linowy koło warszawy, park linowy dla małych dzieci, zegrze park linowy, atrakcje pod warszawą, park linowy warszawa,
 
wróć